Konsolidace půjček a úvěrů pro problémové klienty

Nebankovní sloučení půjček, dluhů a exekucí

Proč konsolidovat

 • Výrazné snížení měsíčních splátek
 • Jen jedna splátka – sjednocení do jedné
 • Neplatíte za vedení úvěrového účtu

Výhody

 • Nevadí záznamy v registrech dlužníků
 • Sloučíme vám všechny dluhy včetně exekucí
 • Jednáme za vás s vašimi případnými věřiteli

Bezpečná konsolidace

 • Jasné a srozumitelné podmínky
 • Smlouvy vám zašleme dopředu k posouzení
 • Min. 30 dní na doplacení nezaplacené splátky
Nebankovní půjčky bez registru

Konsolidace půjček

Nebankovní konsolidace bez registru

Nezáleží na tom, u koho máte půjčky, nevýhodné úvěry, drahé kreditní karty nebo exekuce. Všechny vaše dluhy až do výše 3 000 000 Kč konsolidujeme – tedy sloučíme do jedné dlouhodobé levné nebankovní půjčky.

Sloučit si své dluhy můžete také vy, kteří jste pro banku problémoví a máte záznamy v úvěrových registrech dlužníků nebo exekuce.

Sloučením půjček si usnadníte život

Usnadněte si život a splácejte méně. Nebankovní konsolidace půjček přináší řadu výhod, které oceníte v případě, kdy v bance se svojí žádosti neuspějete kvůli záznamům v databázi dlužníků.

Největší výhodou konsolidace je snížení měsíčních splátek a různých poplatků za vedení každého úvěru. V případě, kdy konsolidujete exekuce a dluhy po splatnosti, ušetříte velmi výrazně na úrocích z prodlení, nákladů exekuce apod.

Výhody sloučení závazků

 • S nebankovní konsolidací můžete sjednotit dluhy po splatnosti a exekuce
 • Odstranění tlaku ze strany věřitelů a exekutorů
 • Vyplacení exekucí na nemovitosti, hypoték po splatnosti a nevýhodných zástav

Všechny půjčky sloučíme do jedné výhodnější

Sjednocení půjček nabízí většina bankovních a nebankovních společností. Konsolidace znamená spojení více půjček do jedné velké půjčky s nízkou splátkou, kterou klient přehledně a pohodlně splácí.

Když v bance neuspěji

Pokud si chcete sloučit své závazky v bance, musíte mít na paměti, že banka vám sloučení schválí jen za předpokladu, kdy budete mít čisté úvěrové registry a nebudete mít exekuce. V případě, kdy tuto základní podmínku nesplňujete, je vašim řešením nebankovní konsolidace bez registru.

Sloučení dluhů vás může dostat z finančních problémů

U konsolidace úvěrů a půjček můžete sloučit nejen dluhy, ale také exekuce, a to až do výše 3 000 000 Kč. Sjednocení je pro všechny, kteří potřebují spojit všechny své dluhy do jednoho úvěru s nízkým úrokem a díky tomu výrazně ušetřit.

Za jakých podmínek poskytneme

V první řadě vás dle zákona musíme posoudit, jestli jste dostatečně bonitní. Musíte doložit nejen své příjmy, ale také pravdivě přiznat všechny vaše výdaje. Konsolidace je nebankovní úvěr zajištění zástavou nemovitosti. Z tohoto důvodu vyžaduje ručení bytem nebo rodinným domem.

Nevadí nám

Nevadí nám, pokud poskytnete k ručení nemovitost, která je již zastavena pro jinou společnost. Případné jiné zástavy nebo nařízené exekuce vyplatíme a sjednotíme do jednoho levnějšího úvěru. S námi vždy budete platit méně.