Americká hypotéka bez registru

Nebankovní americká hypotéka také pro zadlužené

Výhody hypotéky

  • Úroková bonusová sazba od 6,95% p.a.
  • Základní úroková sazba 10,95% p.a.
  • Peníze můžete použít na cokoliv

Parametry

  • Neúčelový úvěr se zástavou nemovitosti
  • Splátky si můžete rozložit až na 20 let
  • Předčasné doplacení bez budoucích úroků

Bezpečná hypotéka

  • Na doplacení nezaplacené splátky min. 30 dní
  • Zašleme vám smlouvy dopředu k prostudování
  • Výhodné smluvní podmínky pro vás
Nebankovní půjčky bez registru

Americká hypotéka

Nebankovní hypotéky

Mezi nejlevnější a nejvýhodnější nebankovní finanční produkty patří americká hypotéka. Je to v podstatě levný spotřebitelský úvěr se zástavou nemovitosti. Hlavní výhodou tohoto produktu je nejenom velmi nízká úroková sazba, ale také možnost použít získané finanční na cokoliv, ne pouze na účely související s bydlením.

Nebankovní americkou hypotéku můžete získat také vy, kteří máte negativní záznamy v registrech dlužníků či nařízené exekuce. Pro schválení nebankovní hypotéky je důležité posouzení vaši úvěruschopnosti, tedy jestli dokážete hypotéku splácet. Posuzují se vaše příjmy a výdaje domácnosti.

Proč využít americkou hypotéku?

S nebankovní americkou hypotékou se můžete dostat z finančních problémů a ušetřit nemalé peníze. Hypotéku využívají především klienti, kteří se dostali do dluhové pasti a nestačí splácet své dluhy, např. kreditní karty nebo spotřebitelské úvěry. S tímto úvěrem si můžete zaplatit všechny vaše dluhy a platit pouze jeden úvěr, a to se splatností až 20 let a s daleko nižší splátkou.

S americkou nebankovní hypotékou vám vyplatíme exekuce a nevýhodné zástavy na nemovitosti a nabídneme levnější úvěr s nižší splátkou, než platíte doposud

Levnější než klasický úvěr v bance

Americká hypotéka bez registru, tedy, u které záznamy v registrech nevadí, nabízí nižší úrok než běžné bankovní spotřebitelské úvěry. Oproti bankám, které v průměru nabízejí splatnost pouze 8 let, nabízejí nebankovní hypotéky splatnost až 20 let. Tento rozdíl se výrazně projeví v nižší splátce, kterou vám tento produkt nabídne.

Podmínky poskytnutí hypotéky

Podmínkou poskytnutí nebankovní hypotéky je posouzení úvěruschopnosti, tedy schopnosti splácet hypoteční úvěr. Americká hypotéka se poskytuje se zástavou nemovitosti, stejně tak, jako se poskytují klasické bankovní hypotéky.

Vhodné nemovitosti do zástavy – dům, byt, pozemek nebo komerční objekt. Na nemovitosti, která bude sloužit jako zástava, může být exekuce, nevýhodná zástava, hypotéka apod.