Kalkulačka online

Na online kalkulačce zjistíte, jak vysoké jsou splátky u našich půjček, amerických hypoték nebo kolik budete platit, pokud si budete chtít sloučit všechny vaše dluhy pomocí nebankovní konsolidace. Kalkulačka vám spočítá výši měsíční splátky, RPSN a kolik celkem zaplatíte. Dále vám spočítá měsíční splátky při využití BONUSU, jakou výraznou slevu při BONUSU získáte a kolik celkem zaplatíte po odečtení BONUSU.

Pokud si nevíte rady a potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Naši finanční specialisté vám odpovědí na vaše dotazy, popřípadě poradí a vyberou pro vás vhodný finanční produkt.

BONUSOVÉ SPLÁTKY

1. Splácíte-li včas nebo nejste v prodlení více jak jeden den

Každý, kdo řádně splácí své splátky, získává BONUS v podobě snížení úroku. Při řádném splácení můžete po 5 letech využít maximální bonus v podobě úroku 6,95% ročně.

  • V prvním roce je úroková sazba 10,95% ročně
  • Ve druhém roce je 10,15%
  • Ve třetím roce je 9,35%
  • Ve čtvrtém roce je 8,55%
  • V pátém roce je 7,75%
  • Od šestého roku do konce splácení je úrok 6,95%

2. Opozdíte-li se s uhrazením splátky více jak 1 den a méně než 30 dní

Zpozdíte-li se s úhradou své splátky u některé jiné nebankovní společnosti, a to i o jediný den, může vám tato „nebankovní společnost” celý úvěr sesplatnit a okamžitě celý úvěr vymáhat i s tučnou pokutou.

U nás vás toto nemilé překvapení nečeká. Pokut se dostanete do situace, kdy se opozdíte se splátkou v rozmezí více, jak jeden den a méně než 30 dní, zůstáváte na úrovni aktuálně dosaženého bonusového úroku, to znamená, že v následném roce se vám úrok nesníží. Pokud budete následný rok hradit své splátky řádně, úrok se vám bude opět snižovat.

3. Opozdíte-li se se splátkou v rozmezí více jak 30 dní a méně než 90 dní

V případě, kdybyste měli úvěr u jiné společnosti nebo taky některé bankovní instituce a splátku byste neměli uhrazenou v období 30 - 90 dní, můžete si být jisti, že vaše pohledávka by byla už vymáhaná nějakou vymáhací společností nebo právní cestou končící exekucí a dražbou. U nás vás opět toto nemilé finanční překvapení nečeká.

Pokud u nás nezaplatíte v tomto období, tak ztrácíte nárok na dosažený bonus a bude platit splátku s úrokem jako v prvním roce. Budete-li v následném roce platit řádně, získáváte zpět již dosažený bonus v dalším roce splácení!

Př. Pokud nastane situace, kdy jste zaplatili splátku později, a to v rozmezí 30 - 90 dní ve třetím roce splácení, tak ve čtvrtém roce budete platit splátku s úrokem jako v prvním roce bez bonusu – úrok 10,95%. Bude-li ve čtvrtém roce splácet včas, tak vám v pátém roce vrátíme váš bonus na úroveň třetího roku – úrok 9,35%.

4. Opozdíte-li se se splátkou více jak 90 dní

Důsledkem tohoto porušení je ztráta dosaženého bonusu až do konce trvání smlouvy. Bohužel ani v případě, kdy budete řádně hradit své splátky, bonusový úrok již nezískáte.

Další výhoda pro vás

Pokud se během splácení nebankovní půjčky nebo americké hypotéky rozhodnete úvěr doplatit dříve, zaplatíte pouze zbytek nesplacené půjčené částky (jistiny) plus max. 0,5 - 1 % z celkové výše úvěru. Zbylé (budoucí) úroky se vám automaticky v plné výši promíjejí. Je to přesně podle zákona o spotřebitelském úvěru.