Podnikatelská půjčka, podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr také pro začínající podnikatele

Parametry

  • Až 3 000 000 Kč bez doložení příjmu
  • Bez registru – nevadí záznamy v registrech
  • Úrok v rozmezí 6,95% - 10,95% ročně

Co vám nabídneme

  • Doplacení půjčky kdykoliv bez pokut a sankcí
  • Velmi nízká splátka díky nízkému RPSN
  • Min. 30 dní na doplacení nezaplacené splátky

Výhody

  • Půjčku můžou využít i začínající podnikatelé
  • Nemusíte nikde jezdit, my přijedeme za vámi
  • Na úvěr se nevztahuje zákon 257/2016 Sb.
Nebankovní půjčky bez registru

Podnikatelská půjčka

Podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele

Podnikatelská půjčka či úvěr je určený vám všem, kteří jste se rozhodli začít podnikat nebo již delší dobu podnikáte. Finanční prostředky, o které žádáte, můžete použít na rozjezd či rozvoj nové či stávající podnikatelské činnosti nebo k refinancování svých dosavadních závazků.

Výhody podnikatelského úvěru

Na úvěr pro podnikatele se nevztahuje zákon o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb. Z tohoto důvodů nemusíte doložit své příjmy, stačí od vás jen čestné prohlášení, že máte dostatečné příjmy na splácení úvěru. Také případné záznamy v registrech dlužníků či nařízené exekuce zásluhou podnikání nejsou důvodem zamítnutí vaší žádosti.

Pro koho je půjčka určena

Půjčka pro podnikatele je určena především začínajícím podnikatelům, kteří nemají ještě daňové přiznání nebo podnikatelům, kteří mají optimalizované daňové přiznání.

VÝHODY! – půjčka bez doložení příjmu a bez registru je určena podnikatelům i začínajícím na účely podnikání. Nízká splátka a předčasné doplacení bez budoucích úroků či pokut za předčasné splacení!

Také v případě, kdy se k vám bankovní instituce obrátily zády z důvodů negativních záznamů v úvěrových registrech dlužníků, nařízených exekucí z podnikání, malých či optimalizovaných příjmů se můžete s vaší žádosti obrátit na nás.

Bezpečné půjčky pro podnikatele

V případě, kdy se během splácení dostanete do problémů s hrazením půjčky a nebudete mít na zaplacení splátky, budeme se k vám chovat férově. Dáme vám minimálně 30 dní na doplacení nezaplacené splátky. Vždy se s vámi snažíme domluvit a najít společné řešení vaší aktuální finanční situace.

POZOR! – u nás podnikatelé můžou doplatit půjčky kdykoliv bez pokut a sankcí za předčasné doplacení podnikatelské půjčky!