Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro zadlužené a problémové klienty

Důvod proč si půjčit

  • Levné půjčka na cokoliv
  • Můžete si vyplatit nevýhodné a drahé půjčky
  • Exekuce a záznamy v registrech nevadí

Parametry půjčky

  • Můžete získat až 3 000 000 Kč
  • Splátky si můžete rozložit až na 20 let
  • Doplacení půjčky kdykoliv bezúročně

Z pohodlí domova

  • Rychlá online žádost na těchto stánkách
  • Předschválení do 24 hodin od podání žádosti
  • Nikde nemusíte jezdit, my přijedeme za vámi
Nebankovní půjčky bez registru

Levná půjčka pro zadlužené

Nebankovní půjčka pro všechny co splní podmínky

Nebankovní půjčka pro problémové a zadlužené klienty je v současné době na internetu velmi vyhledávaná a žádaná. Podmínky pro získání půjčky v jakékoliv bance jsou čím dál přísnější. Bankovní instituce žadateli zamítnou žádost o půjčku i za drobné prohřešky v historii splácení.

Jde to i bez banky!

Jde to i bez banky! Nebankovní půjčka pro zadlužené vám nabídne nízkou splátku, výhodné podmínky a také bezpečí při splácení. Nízká úroková sazba vám nabídne úrok v rozmezí 6,95% - 10,95% s RPSN od 7,8% ročně. Tento úrok a RPSN dokáže konkurovat bankovním úrokům! A to není vše! Na doplacení nezaplacené splátky máte min. 30 dní.

V bance se bez čistých registrů neobejdete

V dnešní době různých úvěrových registrů dlužníků není snadné získat v bance půjčku nebo úvěr. O tom, jestli v bance se svoji žádosti uspějete, nerozhodují překvapivě úředníci, ale záznamy v registrech dlužníků, do kterých bankovní a nebankovní společnosti nahlížejí.

Bankovní instituce velmi pečlivě posuzují vaší platební morálku (bonitu klienta) a to i 4 roky zpětně. Pokud máte negativní záznam nebo záznamy v těchto registrech, jste pro banku problémoví a půjčku, úvěr nebo hypotéku v bance s největší pravděpodobností nezískáte.

Kdo může získat půjčku

Finanční prostředky u nás můžete získat i v případě, kdy jste pro banku problémový klient z důvodů záznamů v úvěrových registrech dlužníků nebo jste se dostali do finančních problémů, které vyústily exekučním řízením.

Další podmínkou je nutnost ručit u půjčky nemovitosti, která je ve vašem vlastnictví nebo vlastnictví jiné osoby, která vám poskytne zajištění svou nemovitostí. Jedná se často o rodiče, přítele, známých apod., kteří vám půjdou svou nemovitostí ručit.

Komu půjčku neposkytneme

Nebankovní půjčku vám neposkytneme, pokud jste vedeni na úřadu práce, jste na mateřské dovolené nebo máte nízký příjem, z kterého nemůžete hradit splátku půjčky. Preferujeme zodpovědné úvěrování a každého klienta zodpovědně posuzujeme.

V případě, kdy jsou vaše příjmy nízké, musíte zažádat o půjčku s ručitelem, který má dostatečné příjmy.